SLAVNOSTI světla v Zahradách nad městem a MIKULÁŠSKÁ stezka svědomí

Milí přátelé, co nejsrdečněji vás zveme, malé i velké, na naše zimní, vánoční a hlavně mikulášské setkání v Zahradách nad městem. Letošní rok jsme pro vás připravili naší Mikulášskou stezku svědomí tak, aby si jí mohli užít jak děti, které se těší na Mikuláše, tak i my dospělí, pro které je zastavení a klidná atmosféra našich nazdobených a nasvícených zahrad pohlazením po duši.

Pojďte si s námi užít čarokrásný večer. Vyberte si níže ze dvou možností.

  1. Přijďte s dětmi za Mikulášem, v ceně 450 Kč, je vstup pro dítě, program na stezce svědomí, doprovod zdarma a u Mikuláše dostane vaše dítko balíček. V tomto případě je nutná rezervace u naší Bohunky: 724 219 897, bohunka@zahradynadmestem.cz UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 27.11.2023.
  2. Pokud nepotřebujete balíček od Mikuláše, ale líbilo by se vám, užít si vánočně nasvícené zahrady a atmosféru na stezce svědomí. Jste srdečně vítání. V tomto případě je vstupné  89 Kč / osoba, děti do 5 let zdarma.

Navíc se můžete těšit na bohaté občerstvení od našich zahrádkářek a také Andělský obchůdek plný drobných vánočních dárků z naší tvorby.

Celý výtěžek z akce jde na krásný projekt ObŽIVA.

KDY: 2. + 3. 12. 2023,  vždy od 16:00 do 18:30

Atmosféra Mikulášské stezky svědomí je opravdu nezapomenutelná. Loňský rok nám dokonce začal padat sníh a to vám byla nádhera, jen se podívejte. A nebo máme ještě lepší nápad, přijďte za námi letos. Tuze se na vás všechny těšíme. Přátelé ze Zahrad nad městem.