Hojnost

co je skutečnou podstatou bohatství

„Hojnost je všude kolem nás, stačí jí vidět.“

Cíl kurzu:

Lidé současnosti často řeší své bohatství, aniž by přitom tušili, co je skutečnou podstatou bohatství.

Naučíme se vnímat rozdíl mezi pojmem bohatství a hojnost a uvědomíme si, jaká schémata máme spojená s těmito pojmy. 

Nejen, že si je uvědomíme, ale naučíme se i pracovat na změně negativních schémat. Pochopíme hojnost v nejširším kontextu se smyslem života. Zvědomíme si proces nabytí hojnosti, tedy skutečného bohatství.

Lektorka: Mgr. Irena Kovářová

Za hlavní smysl života považuji život v INTEGRITĚ HODNOT (pravda – krása – láska) propojených do praxe.

23let jsem vyučovala na Teologické fakultě Jihočeské univerzity. V roce 2013 jsem otevřela vlastní Centrum celostního rozvoje – Měsíčnici, které jsme vybudovali v naší Ukázkové přírodní zahradě Anastazie na Rudolfově. Zde vedeme kurzy speciálně zaměřené pro ženy, kurzy feng-shui, kurzy se zaměřením na kreativitu, výtvarnou činnost, osobnostní rozvoj a kurzy designu přírodních zahrad.

Termíny setkání

1. SETKÁNÍ: 21. 10. 2023

2. SETKÁNÍ: 25. 11. 2023

3. SETKÁNÍ: 23. 03. 2024

4. SETKÁNÍ: 27. 04. 2024

}

Čas setkání

09:00 – 13:00

Kapacita

určeno pro ženy i muže

min. 6 osob*

max. 20 osob

kurzy pořádáme vždy od 6 osob, což výborně přispívá k dynamice týmu.

Cena setkání

1 200 Kč*

*platba za 1 setkání, drobné občerstvení v ceně

Co mi kurz dal?

Pochopila jsem, co  znamená slovo bohatství  a jak si neblokovat tok peněz. Pokud chcete pochopit základní principy hojnosti, zjistit, co znamená slovo bohatství a od čeho se odvozuje, proč je někdo bohatý a jiný chudý, neváhejte a přijďte si vyslechnout seminář, vedený úžasnou a moudrou lektorkou Irenkou.

Alice

Co mi kurz dal?

Je to velmi obsáhlé téma. Zvědomila jsem si určité pohledy, názory a vnímání své, i kam míříme jako společnost. V dnešní době se na hojnost díváme hlavně skrze peníze. Jenže to není ta pravá cesta, je to pouze její součást. Vím, do jaké míry jsem bohatá (ve smylu původního slova bohatství) a co vše můžu změnit, začnu-li sama u sebe jako u tvůrce.

Markéta

Co mi kurz dal?

Uvědomit si, jak silně sama sobě blokuji hojnost bylo velké. Cesta k uzdravení mého vztahu  k hojnost a tím i sama k sobě, ještě větší. Kurz byl plný nových informací, které se mi vpíjeli snad do každé buňky mého těla. Pravda je osvobozující. 

Alena

Podcasty ZDARMA

Zcela zdarma vám přinášíme 17. dílnou sérii podcastů, které jsme natočili s naší Irenkou. Tématem je Opravdová hojnost v životě. Zaposlouchejte se do podcastů a pojďme společně projít všemi pilíři hojnosti podle Slovanů, doplněné o příběhy z Anastasie, které podpoří naší schopnost obrazotvornosti a uzdravení našeho vztahu k hojnosti.

Toužíte po změně, která bude trvalá? 

Přidejte se k nám.

Souhlas se zásadami ochrany osobních údajů

1 + 8 =