Programy pro děti

Škola malé ženy 

A je to tady! Od září 2023 otevíráme novou domškolu pro holčičky. Přímo v našich zahradách, přímo v naší škole Měsíčničnici.

Malotřídka pro předškolačky + 1. a 2. třída.

Poselství pro malou bohyni

Kurzy pro dívky. Milé maminky, množily se od vás otázky na rituál pro mladé slečny, který by vaše dcery připravil na cestu ženy. A seznámil je s dary ženství, jako je vnější křehkost, vnitřní síla, naše vnitřní bohyně, ale také menstruační cyklus, spolupráce, obrazotvornost a mnoho dalších darů. A tak vám nabízíme zcela nový formát kurzů pro mladé slečny.

Uskuteční se skupiny pro dívky:

10 – 12 let a pro dívky 13 – 15 let

Příměstské tábory v Zahradách nad městem

Holčičky se mohou těšit na tvoření, vaření, péči o sebe i přírodu, informace o bylinkách a jejich využití. Toto vše je doplněné výukovým programem zaměřeným na význam vody, půdy, vzduchu a slunce v našem životě.

POZOR: V ROCE 2023 BUDE TAKÉ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR PRO KLUKY! Přečtěte si více 🙂

 

Kreativní deníky pro děti

Věděli jste, že zakladatelka naší školy Měsíčnice napsala a ilustrovala několik kreativních deníků pro děti? Jmenují se Hanička a skřítek Rozmarýnek a provedou vás i vaše děti celým jedním rokem, který pro vás bude plný příběhů a pohádek, společného sdílení, zážitků a také tvoření. Irenka v denících otevírá také támata s moudrostmi našich předků. Více o kreativních denících najdeta na našem eshopu Tvoříme srdcem.

Program do škol: VODA

Program je vhodný jak pro soukromé skupiny, tak pro školy. Rádi s programem přijedeme do vaší školy, stejně tak je možné si program objednat přímo u nás v areálu a spojit ho např. s následným hledáním víl na Vílí stezce.

Edukativní programy pro MŠ, SŠ, zájmové organizace

Těší nás stále větší zájem škol a zájmových organizací uspořádat dětem program v přírodě, s přírodou, o přírodě, pro přírodu. Rádi pro vás zrealizujeme edukativní den / dopoledne / odpoledne, při kterém se děti aktivně a zábavně zapojí do procesů v zahradě. Program připravíme na míru vaší skupině a tématu, které vás bude zajímat.

Komunitní zahrada s vílí stezkou

Ideální tip pro rodiče či prarodiče kam s dětmi na výlet, ale také netradiční cíl školního výletu. Budete hledat víly v zákoutích zahrady, dozvíte se něco zajímavého nejen o přírodních zahradách, ale také o důležitosti včel, stromů, vody i půdy v krajině a mnoho dalšího. 

Líbí se vám nabídka našich programů?

Přijeďte ho zažít do našich zahrad.

Souhlas se zásadami ochrany osobních údajů

13 + 14 =