Programy pro děti

Vílí příměstské tábory

Holčičky se mohou těšit na tvoření, vaření, péči o sebe i přírodu, informace o bylinkách a jejich využití. Toto vše je doplněné výukovým programem zaměřeným na význam vody, půdy, vzduchu a slunce v našem životě

Zápis do Živé předškoličky

Chcete, aby se vaše dítě optimálně rozvíjelo? Pobývalo v krásném, zdravém prostředí? Aby se nenásilně a přirozeně učilo prosociálním dovednostem a školka tak pro něj nebyla následně žádný problém? Výuku zahajujeme 05. 09. 2022. Zápisy probíhají v červnu 2022.

Program do škol: VODA

Program je vhodný jak pro soukromé skupiny, tak pro školy. Rádi s programem přijedeme do vaší školy, stejně tak je možné si program objednat přímo u nás v areálu a spojit ho např. s následným hledáním víl na Vílí stezce.

Edukativní programy pro MŠ, SŠ, zájmové organizace

Těší nás stále větší zájem škol a zájmových organizací uspořádat dětem program v přírodě, s přírodou, o přírodě, pro přírodu. Rádi pro vás zrealizujeme edukativní den / dopoledne / odpoledne, při kterém se děti aktivně a zábavně zapojí do procesů v zahradě. Program připravíme na míru vaší skupině a tématu, které vás bude zajímat.

Komunitní zahrada s vílí stezkou

Ideální tip pro rodiče či prarodiče kam s dětmi na výlet, ale také netradiční cíl školního výletu. Budete hledat víly v zákoutích zahrady, dozvíte se něco zajímavého nejen o přírodních zahradách, ale také o důležitosti včel, stromů, vody i půdy v krajině a mnoho dalšího. 

Líbí se vám nabídka našich programů?

Přijeďte ho zažít do našich zahrad.

Souhlas se zásadami ochrany osobních údajů

8 + 7 =