Programy pro děti

Rodová škola

Rodová škola není škola, jak ji asi znáte. Jsou to informace a prožitky, které vám i vašim dětem budou dávat smysl, dotknou se vašeho srdce a vy se rozpomenete.

Ctíme hodnoty: PRAVDA – KRÁSA – LÁSKA. 

PRO KLUKY  Ι DÍVKY 

Zábavné neděle pro kluky i holky

Nechte své děti zažít opravdovou spolupráci. Každý jsme v něčem dobrý a díky tomu se doplňujeme a inspirujeme. Přestaňme mezi sebou soupeřit, kdo je lepší a pojďme si užít radostné nadšení ze společného tvoření. To vše v areálu zahrad v bezprostředním kontaktu s přírodou, která nás harmonizuje, učí a vychovává.

PRO KLUKY I DÍVKY

Příměstské tábory a Tvořivé přespávačky 

Jaro… léto… podzim… zima… Našim cílem je připravit dětem program tak, aby je nejen bavil, ale aby v nich také probouzel kreativitu, podporoval je v jejich přirozenosti a spolupráci s ostatními a dal jim zažít koloběh roku v naší hektarové zahradě.

PRO KLUKY I DÍVKY

 

Poselství pro malou bohyni

Kurzy pro dívky. Milé maminky, množily se od vás otázky na rituál pro mladé slečny, který by vaše dcery připravil na cestu ženy. A seznámil je s dary ženství, jako je vnější křehkost, vnitřní síla, naše vnitřní bohyně, ale také menstruační cyklus, spolupráce, obrazotvornost a mnoho dalších darů. A tak vám nabízíme zcela nový formát kurzů pro mladé slečny.

Uskuteční se skupiny pro dívky:

10 – 12 let a pro dívky 13 – 15 let

PRO DÍVKY

Komunitní zahrada s vílí stezkou

Ideální tip pro rodiče či prarodiče kam s dětmi na výlet, ale také netradiční cíl školního výletu. Budete hledat víly v zákoutích zahrady, dozvíte se něco zajímavého nejen o přírodních zahradách, ale také o důležitosti včel, stromů, vody i půdy v krajině a mnoho dalšího. 

PRO KLUKY I DÍVKY A TAKY PRO VŠECHNY DOSPĚLÁKY, ŠKOLY A ŠKOLY

Program do škol: VODA

Program je vhodný jak pro soukromé skupiny, tak pro školy. Rádi s programem přijedeme do vaší školy, stejně tak je možné si program objednat přímo u nás v areálu a spojit ho např. s následným hledáním víl na Vílí stezce.

PRO KLUKY I DÍVKY A TAKY PRO VŠECHNY DOSPĚLÁKY, ŠKOLY A ŠKOLKY

Edukativní programy pro MŠ, SŠ, zájmové organizace

Těší nás stále větší zájem škol a zájmových organizací uspořádat dětem program v přírodě, s přírodou, o přírodě, pro přírodu. Rádi pro vás zrealizujeme edukativní den / dopoledne / odpoledne, při kterém se děti aktivně a zábavně zapojí do procesů v zahradě. Program připravíme na míru vaší skupině a tématu, které vás bude zajímat.

PRO KLUKY I DÍVKY A TAKY PRO VŠECHNY DOSPĚLÁKY, ŠKOLY I ŠKOLKY

Kreativní deníky pro děti

Věděli jste, že zakladatelka naší školy Měsíčnice napsala a ilustrovala několik kreativních deníků pro děti? Jmenují se Hanička a skřítek Rozmarýnek a provedou vás i vaše děti celým jedním rokem, který pro vás bude plný příběhů a pohádek, společného sdílení, zážitků a také tvoření. Irenka v denících otevírá také támata s moudrostmi našich předků. Více o kreativních denících najdeta na našem eshopu Tvoříme srdcem.

PRO KLUKY I DÍVKY A TAKY PRO VŠECHNY DOSPĚLÁKY, PEDAGOGY VE ŠKOLÁCH I VOLNOČASOVÝCH ZAŘÍZENÍCH

Slavnosti světla s Mikulášskou stezkou svědomí 

Milí přátelé, co nejsrdečněji vás zveme, malé i velké, na naše zimní, vánoční a hlavně mikulášské setkání v Zahradách nad městem. Letošní rok jsme pro vás připravili naší Mikulášskou stezku svědomí tak, aby si jí mohli užít jak děti, které se těší na Mikuláše, tak i my dospělí, pro které je zastavení a klidná atmosféra našich nazdobených a nasvícených zahrad pohlazením po duši.

PRO KLUKY I DÍVKY A DOSPĚLÁKY

Líbí se vám nabídka našich programů?

Přijeďte ho zažít do našich zahrad.

Souhlas se zásadami ochrany osobních údajů

9 + 13 =