Online kurzy

Jak zdokonalujete svůj životní prostor?
Máte se rádi?
Pohybujete se víc ve světě rozumu či antirozumu?

Pokud máte pocit, že jsou oblasti ve vašem životě, které můžete zlepšovat, pak jste tu správně. Měnit svůj život k lepšímu můžete společně s námi i ONLINE. Podívejte se na naší nabídku online kurzů:

Můj zelený ráj – ONLINE

U kurzu Můj zelený ráj spolu strávíme skoro rok nad tématy, které nám postupně poodhalí moudrost našich babiček a dědů, se kterou zakládali zahrady, které byly prostorem lásky nejen pro ně, ale i pro následující generace. Pojďme společně vstoupit do překrásné zahrady a postupně se dozvídat vše, co potřebujeme pro to, abychom si stvořili svůj vlastní zelený ráj.

celkem 980 Kč / celý ONLINE kurz

Na vlně ženství – ONLINE

U kurzu Na vlně ženství spolu strávíme skoro rok nad tématy, které nám pomohou nalézt naši podstatu, vrátíme se ke své vnitřní síle a objevíme svou jinovou charakteristiku, a až rozpoznáme nezměrné dary této energie, začneme ji využívat ve prospěch svůj i svého okolí.

celkem 980 Kč / celý ONLINE kurz

Bydlení v souladu – ONLINE

U kurzu Bydlení v souladu spolu strávíme skoro rok nad tématy, ve kterých se budeme zabývat interiérem, ale především postupně tvořit domov, který vás bude podporovat, bude vám přinášet odpočinek, ale také vás bude motivovat k práci na sobě.

celkem 980 Kč / celý ONLINE kurz

Sufijský eneagram – ONLINE

Charakteristiky eneagramových čísel

Těšit se můžete na 10 konstruktivních podcastových rozhovorů s lektorkou Mgr. Irenou Kovářovou. Naučíte se používat mechanismy Eneagramu. Díky tomu přestanete vnímat konflikty a problémy jako dosud spíše v osobní rovině, ale zaměříte se na jádro komunikace, což maximálně zefektivní vzájemnou spolupráci nejen v osobním životě, ale také v pracovním kolektivu.

celkem 980 Kč / celý ONLINE kurz

Ebook Stačí nás 10%

Ucelených 21 dní plných námětů, cvičení, videí a meditací. Těšit se můžete také na bonusové informace. Tento ebook vznikl díky 21 denní výzvě, kterou jsme pro vás připravili v březnu 2020. Pojďme uchopovat život pozitivně, odhazujme strach a udržujme se v radosti, ve zdraví a klidu.

celkem 210 Kč / ebook

 

celkem 980 Kč / celý ONLINE kurz

Toužíte po změně, která bude trvalá? 

Přidejte se k nám.

Souhlas se zásadami ochrany osobních údajů

12 + 15 =