Zveme všechny ženy!

Milá ženo, přidej se k nám 23. 05. 2024 ve 21:00, ať jsi kdekoli. Budeme společně číst dopis Luně a posílíme tak obraz tvoření. Navazujeme na naše meditace – Světelná vlna, které probíhaly začátkem května. Děkujeme za vaší hojnou účast při těchto meditacích. Kdo by pocítil v srdci, že by se do meditace ještě rád zapojit, může. Na datumu nezáleží. Najdete jí na našem youtube Zahrady nad městem.

JAK POSTUPOVAT PŘI ČTENÍ DOPISU LUNĚ

Je to velmi jednoduché. Stačí se natočit čelem k Měsíci a večer, za tmy, dopis přečíst Luně pěkně nahlas. Ideální je, být u toho venku, pokud to pro vás není možné, stačí si otevřít okno a číst dopis z okna. Celý text dopisu najdete pod videem, nebo si pusťte naše video a čtěme dopis společně. 23. 05. 2024, ideálně ve 21:00.

TEXT PRO ČTENÍ DOPISU LUNĚ

Nádherná vznešená Luno, S velikou vděčností ti předávám svůj vzkaz a prosím předej ho těm, kterým patří. Ať je zasáhnou má slova.

Vy, kteří spíte, probuďte se a postavte se jednou pro vždy na stranu dobra. Vy, kteří rozprašujete nad našimi hlavami jedy, okamžitě s tím přestaňte! Přestaňte sloužit zlu a postavte se za člověka a za život na překrásné Matce Zemi. Vy, kteří proti sobě bojujete kvůli cizím zájmům, podejte si ruce, najděte společného nepřítele a ukončete veškerou temnotu a boj! Vy, kteří tolerujete činy temnoty, probuďte svoje svědomí a zažeňte temnotu svým světlem a začněte chránit život na všech jeho úrovních.

Vy, kteří jste zklamaní a v beznaději, zvedněte se a začněte se propojovat a společně hledejte radost v tvoření. Vy, kteří vidíte krásné budoucí, neste světlé obrazy všem a společně zhmotňujte RA-dost. Všichni se pokloňme svým předkům, poprosme je o požehnání pro naše RODy, ať se plně rozpomeneme, kdo jsme a proč jsme tady.

Nádherná vznešená Luno, děkuji ti z celého srdce