Můj zelený ráj VEČERNÍ

feng shui podle našich předků

„Zahrada je báječné místo pro život, které si můžeme sami stvořit.“

Cíl kurzu:

Současná doba se vyznačuje odcizením se člověka od Matky Země. Ztratili jsme úctu k tradičním postupům našich předků. Při zakládání zahrad preferujeme bezúdržbovost. Původní rozmanitost je nahrazena monokulturou trávníku a jehličnanů.
Setkávání při večerním kurzu Můj zelený ráj nám umožní uvědomit si skutečný význam Matky Země pro ženu i muže.
Cílem setkávání je zprostředkování moudrosti našich babiček a dědů v oblasti péče o zahradu, předávání ryze praktických návodů a zkušeností.
Sdílení obrazu zahrady jako prostoru lásky, jako malého ráje pro člověka a všechny rostliny, tvory a bytosti, které s ním tento prostor sdílí.
Tradiční postupy v netradičních souvislostech.

Lektorka: Mgr. Irena Kovářová

Za hlavní smysl života považuji život v INTEGRITĚ HODNOT (pravda – krása – láska) propojených do praxe.

23let jsem vyučovala na Teologické fakultě Jihočeské univerzity. V roce 2013 jsem otevřela vlastní Centrum celostního rozvoje – Měsíčnici, které jsme vybudovali v naší Ukázkové přírodní zahradě Anastazie na Rudolfově. Zde vedeme kurzy speciálně zaměřené pro ženy, kurzy feng-shui, kurzy se zaměřením na kreativitu, výtvarnou činnost, osobnostní rozvoj a kurzy designu přírodních zahrad.

Termíny setkání

VE ŠKOLNÍM ROCE 2024/2025 NEJSOU VYPSANÉ TERMÍNY.

}

Čas setkání

Večerní: 18:00 – 20:00

Kapacita

určeno pro ženy i muže

min. 6 osob*

max. 20 osob

kurzy pořádáme vždy od 6 osob, což výborně přispívá k dynamice týmu.

Cena setkání

200 Kč*

*platba za 1 setkání

Co mi kurz dal?

Šťastnější pohled na život, svět, okamžiky se skvělými lidmi, chuť tvořit, větší vnímavost, respekt, vyprávění Irenky – nezapomenutelné zážitky, silné vjemy.

Eva, 56 let

Co mi kurz dal?

Konečně se propojilo vše… Již dlouho cítím, že Matka Země je mou cestou, která mě udělá úplnou, pokud se s ní spojím. Díky tomuhle kurzu jsem se zase začala s přírodou sbližovat a cítím, že k sobě patříme. Ten pocit mi přináší velkou radost do života. Mám radost, jsem úplná, děkuji.♥

Jarka, 36 let

Co mi kurz dal?

Kurz je nabitý informacemi o rostlinách, barvách, přípravě zahrady, o druzích zeleniny, květin

Bohunka, 45 let

Co mi kurz dal?

Praktické informace a návody jak lze tvořit krásný prostor a nepoužívat ani kapku chemie, uvědomění si důležitosti života v prostoru zeleně, uvědomění si jak každý z nás může ovlivnit současnou situaci klimatu a životního prostředí.

Martina, 32 let

Studujte s námi online

U kurzu Můj zelený ráj spolu strávíme skoro rok nad tématy, které nám postupně poodhalí moudrost našich babiček a dědů, se kterou zakládali zahrady, které byly prostorem lásky nejen pro ně, ale i pro následující generace. Pojďme společně vstoupit do překrásné zahrady a postupně se dozvídat vše, co potřebujeme pro to, abychom si stvořili svůj vlastní zelený ráj.

celkem 980 Kč / celý ONLINE kurz

Toužíte po změně, která bude trvalá? 

Přidejte se k nám.

Souhlas se zásadami ochrany osobních údajů

12 + 15 =