Jen si to představte … Hledáte přesně to pravé místo pro váš svatební den, ale místa, která jste navštívili, byly sice všechna moc krásná, ale neměly to „to“, které tak hledáte. Úplně se při té představě opět zasníte. Je to místo v přírodě, ale nedaleko města, aby se všichni mohli pohodlně dopravit, je to místo plné květin a vůní, je to tiché a klidné místo, které je jen vaše. Úplně cítíte, jak vás prostor podporuje.

Ze snění vás vytrhne telefon, volá vám kamarádka: „Představ si, teď jsem na internetu objevila místo, které se jmenuje Zahrady nad městem, nechcete se tam zajet podívat? Pošlu ti kontakt.“

Už ten název vás zaujme a tak si domluvíte schůzku. Přijedete na místo a vítá vás dřevěný plot plný hrnečků. Naproti vám jde žena v dlouhé sukni a s úsměvem na rtech vás srdečně vítá.

Když projdete dřevěnou brankou plotu, jako by na vás dýchla lehkost a cítíte se radostně. Byla to tak zajímavá změna energie, že si toho všiml i váš partner, který vám špitnul do ucha, že se mu tady líbí a pevně vás chytil za ruku. V momentě, kdy vkročíte velkou bránou přímo do hlavní zahrady, zatají se vám dech. Tolik barev, rozlehlý prostor a přitom příjemně členitý, všude poletují motýlci a zpívají ptáci. Něco ve vás, vás silně dojalo. Ano, toto je nejlepší místo pro náš svatební den.

A teď, po pár měsících, chviličku před tím, než půjdete travnatou cestičkou za svým mužem, se cítíte krásně rozechvěle. Je nádherný slunečný den, ani horko, ani zima, cítíte sílu tohoto místa, vše je perfektně připraveno, hosté mají výbornou náladu a …. tatínek vám nabízí své rámě … je čas … udělat první krok do nového života.

Moc se na vás těšíme, v Zahradách nad městem
Pro svatby je velmi oblíbená naše rozhlehlá, 20 let vzrostlá zahrada Anatazie, stačí se podívat zde.
Pro nezávaznou prohlídku zahrad můžete kontaktovat naší Bohunku: Bohuna Trhlíková +420 724 219 897
Ceník najdete zde.

Prohlédněte si galerii ze svatebního dne Katky a Kuby.

Zahrady nad městem jsou pro nás jako druhý domov. Vzděláváme se zde, učíme se vzájemné spolupráci, a to především muže a ženy, máme zde přátele, rodinu. Učíme se zde, jak tvořit prostor lásky, protože láska je jediný domov, ve kterém můžeš žít věčně. Když jsme začali plánovat svatbu, bylo bez debat, na jakém místě bude. V Pozemském nebi v zahradě Anastázie.

Celý NÁŠ den byl naprosto dokonalý a přesně takový, jaký jsme si přáli a potřebovali. I s naší dcerkou Anastázií, které tehdy byly pouhé 2 měsíce, jsme díky spolupráci s ženami ze Zahrad nad městem zvládli opravdu báječně. Vše plynulo krásně s radostí v srdcích každého a den byl jako malovaný. Všem bychom chtěli z celého srdce poděkovat.

Děkujeme za skvělou komunikaci, bezchybnou koordinaci, příjemné jednání a především děkujeme, s jakou láskou a péčí jste o nás v tento den pečovali. Naše svatba zůstane navždy v našich srdcích, stejně tak jako vy. 

S láskou děkují, Káťa a Kuba