Konec roku 2022 byl o příchodu SVĚTLA, tento příliv stále pokračuje a zesiluje. Kam přichází SVĚTLO, tam přichází PRAVDA, a o tom bude právě tento nový rok.

Už jen fakt, že skutečný letopočet je 7531, je dost významný. Více než 5500 let našich dějin nám bylo smazáno z hlav, ale ne z naší buněčné paměti.

Právě teď přichází čas, kdy se po velmi dlouhé době začíná vynořovat PRAVDA a my toho bude svědky. Na SVĚTLO vyjdou vynálezy ukryté v sejfech, které přinesou blaho celému lidstvu. Lidé se už nenechají manipulovat lží v médiích. A začne být víc a víc zjevná potřeba spolupráce a prosperita všech. Jedině tak získá lidstvo právo dál žít na Matce Zemi. Tento rok je o přenastavení hodnot. My, Slované, se vracíme zpět do své síly a skutečné hrdosti. Už nebudeme chtít být jen vazaly větších národů. A neuvěříme, že je všechno špatně. Podívejte se na tento film a pochopíte.

ZÁZRAK Z WORGLU – my jsme ho našli pouze zde, třeba se někomu z vás podaří najít jej i jinde.

¨

Rozpomeneme se na to, že umíme být dobří hospodáři, založíme mnoho komunit, spolků, družstev. A uvědomíme si, co je správné. Skončil čas přemítání, je třeba konat. Konat pro další generace, které přijdou po nás, pro Matku Zemi, kam i my se vtělíme v dalších životech.

Je čas být velkými lidmi. Protože cílem velkých lidí, je zanechat dědictví, cílem malých lidí je dědit. Žádné materiální bohatství nemůže nahradit zdravé životní prostředí.

Pojďme pro naše děti zakládat oázy bezpečí, zdraví, radosti – rodové statky a rodové osady. Vtahujme přírodu do měst – je nejvyšší čas, je začít polidšťovat, udělejme všechno pro to, co nám může život ve městech zpříjemnit. Čtěme Anastasii, tam je všechno, co potřebujeme vědět. Vědět pro tento čas. A spojme se pevně s RODEM. Přejme si správné a pravdivé informace a ony budou odhaleny. Po mnoha a mnoha letech se nám otvírá možnost nové cesty. Přeji nám všem správnou volbu toho nejlepšího směru tvoření. Přeji nám báječný rok 7531 (2023) prožitý ve spolupráci a společenství. Těšte se na společné tvoření, protože brzo už vás k němu pozveme.

Vaše Irena