Slova pro život

vědomá práce se slovy

„Slovo je naše volba, slovem vše začíná.“

Cíl kurzu

Slovo? Pro generace dávno minulé něco silného a důležitého. Pro nás? Něco tak nepatrného a bezvýznamného! Pro tajná učení věků minulých mělo slovo zásadní význam.
Je nám dáno žit v nádherné době, době, kdy soudobé poznatky otvírají dávno zapomenuté vědění. Průlom v našem přístupu ke slovu nastartoval výzkum vědců (Dr. Gargajev a Dr. Poponin). Podle jejich teorie je DNA plastická a správně vneseným kódem – slovem můžeme překódovat i buněčné vzpomínky. Stejně fascinující je teorie morfických polí, která nám připomíná, jak obrovská je síla myšlenky.
Pro nás jsou toto úžasné objevy, pro lidstvo dávné minulosti běžná součást tehdejšího vědění. Mnohé z toho najdeme dodnes v Bibli. Navzdory mnoha posunům, ztrátám i chybám – je v ní stále nepřeberně návodů pro každodenní život. Společně budeme nalézat správná slova a myšlenky v kontextu se zdravím a nemocí, s hojností a s mezilidskými vztahy.

Lektorka: Mgr. Irena Kovářová

Za hlavní smysl života považuji život v INTEGRITĚ HODNOT (pravda – krása – láska) propojených do praxe.

23let jsem vyučovala na Teologické fakultě Jihočeské univerzity. V roce 2013 jsem otevřela vlastní Centrum celostního rozvoje – Měsíčnici, které jsme vybudovali v naší Ukázkové přírodní zahradě Anastazie na Rudolfově. Zde vedeme kurzy speciálně zaměřené pro ženy, kurzy feng-shui, kurzy se zaměřením na kreativitu, výtvarnou činnost, osobnostní rozvoj a kurzy designu přírodních zahrad.

Termíny setkání

Ve školním roce 2022 / 2023 nejsou vypsané termíny.

}

Čas setkání

18:00 – 20:00

Kapacita

určeno pro ženy i muže

min. 6 osob*

max. 25 osob

*kurzy pořádáme vždy od 6 osob, což výborně přispívá k dynamice týmu.

Cena setkání

v roce 2022:

250 Kč*

*platba za 1 setkání

Studujte s námi online

Připravili jsme pro vás nabídku online kurzů, které vás provedou nejen určitou tématikou, ale začnou měnit i váš život pozitivním směrem. Předložíme vám dávnou moudrost předků podepřenou nejmodernějšími poznatky vědy. To vše vám bude předáno v originální metodice, s 30 letou tradicí, centra celostního rozvoje Měsíčnice®.

Toužíte po změně, která bude trvalá? 

Přidejte se k nám.

Souhlas se zásadami ochrany osobních údajů

7 + 8 =