Ženský kruh ZÁKLADNÍ

každá žena je krásná

„Pocit sounáležitosti, který zde žena cítí, stojí za to. Setkání od setkání je znatelnější a jasnější naprostá změna každé z nás, v úžasnou a nádhernou bytost, která je šťastná, a žije tady a teď.“

Cíl kurzu:

Ženy si v současném světě, který je orientován na mužské kvality, jako je linearita, stabilita, efektivita nebo racionální a logické myšlení, začínají uvědomovat, že toto není cesta, na kterou je příroda vybavila.
Pojďme společně nalézt naši podstatu, vraťme se ke své vnitřní síle a objevme svou jinovou charakteristiku, a až rozpoznáme nezměrné dary této energie, začneme ji využívat ve prospěch svůj i svého okolí.

Co Vám kurz přinese:

  • zdravou sebedůvěru, lepší komunikaci s muži, hlubší poznání sebe sama, nový pohled na život, sebepřijetí a mnoho dalšího
  • společné meditace, rituály, tvoření
  • základní rozdíly mezi ženskou a mužskou energií z pohledu jin-jang a co vše z toho plyne

Lektorka: Mgr. Irena Kovářová

Za hlavní smysl života považuji život v INTEGRITĚ HODNOT (pravda – krása – láska) propojených do praxe.

23let jsem vyučovala na Teologické fakultě Jihočeské univerzity. V roce 2013 jsem otevřela vlastní Centrum celostního rozvoje – Měsíčnici, které jsme vybudovali v naší Ukázkové přírodní zahradě Anastazie na Rudolfově. Zde vedeme kurzy speciálně zaměřené pro ženy, kurzy feng-shui, kurzy se zaměřením na kreativitu, výtvarnou činnost, osobnostní rozvoj a kurzy designu přírodních zahrad.

Termíny setkání

školní rok 2023/2024

7. SETKÁNÍ: 04. 05. 2024

8. SETKÁNÍ: 01. 06. 2024

školní rok 2024/2025

1. SETKÁNÍ: 05. 10. 2024

2. SETKÁNÍ: 02. 11. 2024

3. SETKÁNÍ: 07. 12. 2024

4. SETKÁNÍ: 01. 02. 2025

5. SETKÁNÍ: 01. 03. 2025

6. SETKÁNÍ: 05. 04. 2025

7. SETKÁNÍ: 17. 05. 2025

8. SETKÁNÍ: 14. 06. 2025

 

}

Čas setkání

09:00 – 13:00

Celkem 8 setkání, setkání na sebe navazují.

Kapacita

min. 6 osob*

max. 20 osob

kurzy pořádáme vždy od 6 osob, což výborně přispívá k dynamice týmu.

Cena setkání

1 000 Kč*

*platba za 1 setkání, drobné občerstvení zahrnuto v ceně

Co mi kurz dal?

Kurz mi dal mnoho nových a pro mne bytostně důležitých a srdečných informací. Dále poznání nových přátel nových a skvělých žen v čele se skvělou Irenkou. Dále vědomí toho, kdo jsem a co vše v sobě jako žena s velkým ,,ž“ mám.

Petra, 26 let

Co mi kurz dal?

Dal mi spoustu informací ohledně ženské energie, jak mám s ní pracovat, nebo lépe na ní pracovat abych byla opravdová, milující žena, vážící se svého muže a nebyla bojovnicí.

Bohunka, 46 let

Co mi kurz dal?

Mé nové já. Vážit si sama sebe, svého ženství. Nový obzor na vše a vše se vším spojené. Jsem nadšená, Irenka je úžasná. Nová přátelství a stejně naladěné ženy, s kterými bylo úžasné vše sdílet a o vše se dělit. Koukat na vztah k sobě, okolí, mužům úplně jinak. Všemi slovy to nejde popsat. Úžasné je to zažít a prožít. Na začátku jsem nevěděla co očekávat, ale jsem vděčná za vše, co jsem se dozvěděla a vřele doporučuji.

Danuška, 36 let

Co mi kurz dal?

Tento kurz mi dal především nový rozhled. Informaci jak se na věci, životní situaci dívat z jiného úhlu pohledu. Dal mi klid v duši, propojení sama se sebou. Zlepšení komunikace s partnerem. Naslouchání lidem kolem sebe – to vše si o 100 % zlepšit.

Klára, 27 let

Studujte s námi online

U kurzu Na vlně ženství spolu strávíme skoro rok nad tématy, které nám pomohou nalézt naši podstatu, vrátíme se ke své vnitřní síle a objevíme svou jinovou charakteristiku, a až rozpoznáme nezměrné dary této energie, začneme ji využívat ve prospěch svůj i svého okolí.

celkem 980 Kč / celý ONLINE kurz

Toužíte po změně, která bude trvalá? 

Přidejte se k nám.

Souhlas se zásadami ochrany osobních údajů

3 + 6 =