Milí přátelé,

máme tu nový školní rok v naší škole Měsíčnici, který odstartuje 1. října 2022 plně naplněný kurz Ženský kruh – základní. Máme velikou radost, že vás naše semináře baví. Prohlédněte s aktuální nabídku, která se zdárně plní, a kterou pro vás během pár dní doplníme ještě o další zajímavá setkávání a témata. Včas vás budeme informovat.

S novým školním rokem budeme také pokračovat v oblíbených podcastech na téma OPRAVDOVÁ HOJNOST V ŽIVOTĚ. Nejnovější díl si můžete poslechnout již nyní na našem blogu. 

Závěrem dnešního článku bychom s vámi rádi sdíleli moc zajímavý text, který k nám doputoval přes sociální sítě a autorem je anonymní autor. Plně s níže uvedenými slovy souzníme a protože text báječně ladí s našim aktuálním tématem podcastů, rádi jej s vámi sdílíme.

Tohle je jejich největší chyba.

Věděli, že lidstvo dosahuje velmi vysokých vibrací. Ale nebyli si vědomi množství probuzených duší. Zjistili chyby ve vyhodnocování. A dostali strach. Teď už se neschovávají. Nyní spěchají oficiálně spustit „nový světový řád“. Teď už jsou jejich útoky přímé a frontální. A těchto útoků bude přibývat. Udělají všechno možné, aby se lidé neprobudili. Budou se snažit všemi prostředky, aby probuzení nemohli komunikovat, aby neprobudili ostatní. Budou se snažit všemi prostředky, aby byli probuzení považovaní za šílence nebo delikventy.

ALE AŤ UDĚLAJÍ COKOLI, UŽ NA TOM NESEJDE.

Kvantový skok již nastal. Je to nezastavitelné. Lidstvo již zvažuje o roslinách a zvířatech jako o živých duších. Lidstvo již respektuje Matku Zemi. Lidstvo již pochopilo, že neexistuje žádné rozdělení. Duše, které se na planetu nyní inkarnují, přicházejí jako učitelé. Už žádné další experimentování. Vtělují se sem jen proto, aby ostatní učili milovat. Můžeme být ještě v tomto životě svědky úplné změny, nebo taky ne. Ať přechod trvá jakkoli dlouho.

ALE UŽ JE TO NEZASTAVITELNÉ. Ať se během tohoto přechodu stane cokoliv, pamatujte na jednu věc:

Byli jste to vy, kdo se k tomu nabídnul. BÝT TADY A TEĎ. Ať se stane cokoliv. Cokoli uvidíte. JSTE MOTOREM ZMĚN. Vyžaduje se od vás pouze jedna věc. Pouze jedna jediná.

„NEBUĎTE POTRAVOU.“ To je jediná věc, kterou musíte udělat. Jednoduchá věc. Nebuďte potravou. Lidská bytost je jedním z nejmocnějších energetických generátorů, které vůbec existují. Jsme jako vířivky. V závislosti na polaritě, se kterou souzníte, vytváříte buď vysoké nebo nízké frekvence.

Tyto temné entity se živý nízkými frekvencemi, a krmíme je po tisíciletí.

PROBUZENÍ LIDSTVA VŠAK AKTIVOVALO MENTÁLNÍ SÍŤ K VYSOKÝM FREKVENCÍM.
Proto útočí s takovou dravostí. Jsou hlavoví. Napojte se na svou duši. A buďte opatrní. Pokud vaše duše rezonuje s těmito slovy, neposkytujte už ani vteřinu své existence tomu, být potravou. Omezte nízké vibrace ve svém životě. Nenávist, zášť, závist, strach, neřesti, nezdravé jídlo, lži, ambice. Sobectví, smutek, nedůvěra. To vše generuje nízkou energii. Potravu pro temné. Buďte si vědomi svých emocí. Poslouchejte sami sebe. A pokud se při nějaké příležitosti cítíte, že jste v některé z těchto nízkých vibrací, změňte to. Pusťte si hudbu, která vás povzbudí. Zpívejte. Tančete. Dýchejte zhluboka. Obejměte svou matku. Obejměte přítele. Obejměte svou kočku. Obejměte svého psa. Obejměte všechny svoje mazlíčky. Vyrazte na procházku do přírody. Přemýšlejte. Cvičte. Meditujte.

Udělejte vše, co bude potřeba. A TA ENERGIE SE OKAMŽITĚ ZMĚNÍ. Protože jinak sloužíte jako potrava. Tohle vždy mějte na paměti. Jediné, co se po vás žádá je NEKRMIT TEMNÉ SÍLY. Nakrmte raději svou duši vším, co vám pomůže se postavit na nohy. Pokud se naučíte žít ve frekvenci lásky, vaše realita se zcela bez námahy začne měnit, dle vaší vůle.

JSTE SILNÁ BYTOST. JSTE NEZASTAVITELNÍ. NIČEHO SE NEBOJTE. Osvoboďte svou mysl od „matrixu“. Soustřeďte svou pozornost na to, co chcete vy.

Ale hlavně se bavte, buďte šťastní, usmívejte se, zpívejte, tancujte. Milujte. Žijeme láskou. A vy jste toho součástí. Společně s hvězdami a sluncem. A se všemi galaxiemi vesmíru.

TY JSI LÁSKA.

A kdo to tak budete cítit, poslechněte si nejnovější povídání s Irenkou na téma Opravdová hojnost v životě a kdy otevíráme další téma – Smysl života. K poslechu zde.